Hirudoterapia, czyli terapia z użyciem pijawek

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Andrzej Pluciński – hirudoterapeuta, a tematem rozmowy jest hirudoterapia czyli terapii z użyciem pijawek.

W wywiadzie Andrzej Pluciński tłumaczy na czym polega terapia, jak się odbywa i przede wszystkim, co pomaga. Hirudoterapia, z nielicznymi wyjątkami, o których mówi nasz gość, jest bezpieczna dla każdego i działa na wiele dolegliwości, w tym pomaga w walce z wirusami czy w bólach, jak na przykład rwa kulszowa. W wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Terapia pijawkami – dlaczego powinniśmy zdecydować się na taka metodę uzdrawiania?
  2. Jak często dokonywać można zabiegów i na czym one polegają?
  3. Czy jest to proces bolesny?
  4. Skąd pochodzą pijawki, jak działają i czy używa się ich jednorazowo?
  5. Na jakiego typu schorzenia stosować powinniśmy pijawki?
  6. Kto najczęściej korzysta z terapii? – przykłady
  7. Kto nie może przyjmować pijawek?
  8. Jak się zapisać na wizytę i co warto wiedzieć przed?

Gabinety Andrzeja Plucińskiego mieszczą się w Garfield, NJ oraz w Greenpoint, Brooklyn, NY – po więcej informacji i by umówić wizytę dzwoń: 646-460-4212

—————————-
Materiał sponsorowany – reklama. Radio RAMPA nie ponosi odpowiedzialności za usługi i serwisy świadczone przez reklamodawców.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here