Huczne urodziny Rity Cosby ku czci weteranów!

Advertisement

Rita Cosby to amerykańska dziennikarka, polskiego pochodzenia. Jej ojciec, Ryszard Kossobudzki (Richard Cosby) brał udział w Powstaniu Warszawskim, a po wojnie wyemigrował do USA. Więcej o losach Pana Ryszarda, ale i o jego relacji z córką, przeczytać można w książce “Cichy bohater. Tajemnice z przeszłości mojego ojca,” która opowiada przepiękną historię o tym jak Rita odkryła tajemnicę swojego taty.

17 listopada 2014 roku, Rita Cosby hucznie świętowała swoje 50-te urodziny w Edison Ballroom na Manhattanie. Rita użyła tę okazję aby zwrócić uwagę na kwestię, której wiernie oddana jest od wielu lat całym sercem – pomoc weteranom wojennym. Uroczystość poświęcona została dla projektu Wounded Warrior Project. Wśród gości byli weterani wojenni – ludzie, którym pomógł projekt Wounded Warrior, dawali swoje świadectwa. Zamiast prezentów dla siebie, Rita poprosiła gości o donację na rzecz Wounded Warrior Project.

Podczas wydarzenia, szczególnie uhonorowane zostało Polskie Wojsko, którego weteranii uroczyście wnieśli sztandar.

Uroczystość poprowadził popularny prezenter i dziennikarz telewizyjny Geraldo Rivera. Wystąpili, m.in. Dionne Warwick i Cheyenne Elliott, Robert Davi.

Link do galerii zdjęć: http://www.radiorampa.com/gallery/50-te-urodziny-rity-cosby-w-holdzie-dla-weteranow/

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here