Jak wybrać dobrego prawnika?

Reklama - Advertisement

30 maja w Centrum Polsko-Słowiańskim miejsce miało bezpłatne wydarzenie zorganizowane przez Konsulat RP w Nowym Jorku. Wydarzenie pod nazwą “Klinika Prawa” dawało możliwość zasięgnięcia bezpłatnej porady prawnej u prawników amerykańskich i polskich, specjalizujących się w prawie polskim i amerykańskim, w dziedzinie prawa podatkowego, cywilnego, imigracyjnego, rodzinnego, spadkowego, wypadkowego, kryminalnego. Zapytać można było o sprawy spadkowe, testamenty, odszkodowania, nieruchomości i ubezpieczenia.

Zapytani przez nas uczestnicy spotkania, radzili jak wybrać dobrego adwokata. Prawnicy udzielali porad, ale również podzielili się z nami odpowiedzią na pytanie, jak wygląda znajomość prawa wśród Polaków zamieszkujących Stany Zjednoczone, jakie są najczęstsze zagadnienia, o które pyta Polonia.

Adwokat Joanna Nowokuński –  ekspert w audycji “Zawsze Jest Wyjście”, która specjalizuje się w sprawach prawa rodzinnego, imigracyjnego i karnego. Adwokat Nowokuński pomaga również osobom, które padają ofiarą przemocy w rodzinie lub maltretowania psychicznego.

Adwokat Joanna Gwóźdź – gość w audycji “Prawo w Twoich Rękach”, która specjalizuje się w sprawach prawa spadkowego – testamenty, power of attorney, health care proxy, trust i inne. Adwokat Gwóźdź pomaga tym, którzy zabezpieczyć chcą swoją przyszłość, ale również i przyszłość swoich dzieci i najbliższych.

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here