Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej – Październik 2015, NY, NJ

Reklama - Advertisement

Zygmunt Rygiel

Występy w NY, NJ

      • New York, Niedziela 18 Październik, 2:00 pm

      • New Jersey, Niedziela 18 Październik, 7:00 pm

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego

Gala Piosenki Biesiadnej powraca w przebojowej, jubileuszowej wersji! Dwadzieścia lat temu, w 1994 roku, w Poznaniu telewizyjna Dwójka zrealizowała pierwszą Galę Piosenki Biesiadnej wielkie widowisko artystyczne, które miało na celu popularyzację polskiej piosenki rozrywkowej. Pomysłodawcą wydarzenia był Zbigniew Górny, znany aranżer, dyrygent i kompozytor muzyki instrumentalnej i filmowej, a wystąpiły w nim największe gwiazdy ówczesnej estrady, m.in.: Piotr Gąsowski, Katarzyna Jamróz, Maryla Rodowicz, Robert Rozmus, Ryszard Rynkowski i Krzysztof Tyniec. W repertuarze Gali znalazły się takie przeboje, jak Konik na biegunach”, Ore, ore”, Szła dzieweczka” czy Marianna”. Impreza zdobyła tak ogromną popularność, że wkrótce powstały jej kolejne edycje Poprawiny”, Biesiada bez granic”, Biesiada Śląska”. Zbigniew Górny wraz ze swoją orkiestrą i solistami zagrał kilkaset koncertów w całym kraju oraz w Stanach Zjednoczonych i Australii.

W dwudziestą rocznicę pierwszej Gali przygotowaliśmy dla Państwa jej wersję jubileuszową, nad której programem będzie czuwał sam Zbigniew Górny! Dzięki niemu wybiorą się Państwo w sentymentalną muzyczną podróż do czasów, kiedy piosenka towarzyszyła wszystkim spotkaniom towarzyskim.

w koncertach weźmie udział doborowe grono artystów. Galę poprowadzi Krzysztof Tyniec, a największe przeboje piosenki biesiadnej zabrzmią w wykonaniu:
Tercet, czyli Kwartet (w którego skład wchodzą Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus),
Beata Rybotycka, Katarzyna Jamróz, Zbigniew Wodecki, Jacek Wojcicki, Rudi Schubert oraz Krzysztof Piasecki.
Wykonawcom towarzyszyć będzie oczywiście orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego.


Rampa Bilety do nabycia


 

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego

New York, Niedziela 18 październik, 2:00 pm

18 październik, 2:00 pm

 

Tribeca Performing Arts Center
199 Chambers St
New York, NY 10007 – Mapa

 

Kup Bilety – NY

 

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego

New Jersey, Niedziela 18 październik, 7:00 pm

18 październik, 7:00 pm

 

Felician College Auditorium
262 S Main Street
Lodi, NJ 07644 – Mapa

 

Kup Bilety – NJ

* * *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here