Katarzyna Czerska – wymarzona praca w Homeland Security

Reklama - Advertisement

Zapraszamy Was na wywiad z Katarzyną Czerską, absolwentką Long Island Business Institute, na kierunku Homeland Security. Katarzyna nie tylko wybrała kierunek, który jest wymagający pod względem psychicznym jak i fizycznym, ale przede wszystkim, ukończyła szkołę z wyróżnieniem, zapisując się w kartach LIBI jako jedna z najlepszych studentek.

W rozmowie z Anną Matlewską, Katarzyna opowiada o tym dlaczego wybrała LIBI, jak wyglądały początki w szkole (a wcale nie było łatwo – żeby studiować, musiała zmienić pracę!), i jak wygląda proces poszukiwania pracy po studiach, właśnie w dziale rządu federalnego. Rozmawiamy również o tym, jaką wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobywają studenci na tym specjalistycznym kierunku.

Świetna rozmowa dla Tych, którzy być może nie są do końca pewni siebie i myślą, że studiowanie jest poza ich zasięgiem. Katarzyna pokazuje, że dla chcącego nic trudnego – pod warunkiem, że jest się pracowitym i ambitnym.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here