Klub piłkarski Wisła Garfield w ELITE 64, czyli grupie najlepszych klubów młodzieżowych w USA

Reklama - Advertisement

Klub piłkarski Wisła Garfield znalazł się w elitarnej narodowej lidze Elite 64, która została utworzona w 2022 roku przez Narodową Ligę US Youth Soccer, a dedykowana jest dla młodzieżowych klubów piłkarskich o zasięgu ogólnokrajowym.

Prezes Wisły Garfield Dariusz Wesołowski wytłumaczył na antenie Radia RAMPA, jak działa Elite 64, podkreślił, że Wisła Garfield ma na swoim koncie wygrane puchary zarówno stanu New Jersey jak i wiele wygranych Lig lokalnych, co zapewne utorowało jej drogę do elitarnego klubu Elite 64.

Prezes SC Vistula Garfield Dariusz Wesołowski jest dumny z tego, że na setki tysięcy klubów piłkarskich działajacych na terenie Stanów Zjednoczonych, to Wisła Garfield jest jednym z 64. elitarnych klubów i zapewnia, że dołożą wszelkich starań, aby być nie tylko najlepszym Klubem Polonijnym, ale też najlepszym Klubem w Stanach Zjednoczonych.

Przed Wisłą Garfield w ramach platformy Elite 64 do rozegrania 14 meczów, najpierw na poziomie lokalnym z drużynami ze stanów Nowy Jork, Pensylwania i Massachusetts, następnie zwycięzcy meczów lokalnych rozegrają mecze na poziomie regionalnym, a po nich przyjdzie czas na finał mistrzostw Stanów.

Trzymamy mocno kciuki za Wisłę Garfield, życzymy samych wygranych meczów i oczywiście finału Mistrzostw Stanów.

 

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here