Koncert: “Edyta Górniak i Anna Wyszkoni” – 16 Sierpienia 2019 / NY,

Koncert: “Edyta Górniak i Anna Wyszkoni” – 16 Sierpienia 2019 / NY,
Reklama:

Teatr Polski US

Koncert w NY


  • Queens, NY – Piatek 16 sierpnia, 8:00 pm 

Teatr Polski US:
 
Z przykrością zawiadamiamy że z przyczyn niezależnych od organizatorów i wykonawców koncert Edyty Górniak i Anny Wyszkoni jest odwołany. Osoby , które zakupiły bilety prosimy o udanie się do punktu sprzedaży w celu uzyskania zwrotu. Zwrot biletów zakupionych online nastąpi automatycznie w ciągu 5-ciu dni biznesowych.

Rampa Bilety do nabycia


“Edyta Górniak i Anna Wyszkoni” – Queens, NY

Piątek 16 sierpnia 2019, 8 pm

Melrose Ballroom
36-08 33rd St.
Queens, NY

Kup Bilety – Queens, NY

Teatr Polski US prezentuje:

Koncert: “Edyta Górniak i Anna Wyszkoni”
BILETY VIP: miejsca siedzące na balkonie, wejście do lokalu bez kolejki, możliwość rezerwacji stolika 6-7 osobowego oraz spotkanie z Anią Wyszkoni!!”

Druga edycja wakacyjnych koncertów “Letnie Granie”.
Najgorętszy koncert tego lata. Dwie znakomite artystki: Edyta Górniak i Anna Wyszkoni zagoszczą w Melrose Ballroom.

Edyta Górniak – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka, a przede wszystkim diva polskiej sceny muzycznej! Wyróżnia się nadzwyczajnym głosem o niezwykle szerokiej skali, śpiewa od dziecka. Udział w programie “Śpiewać każdy może” i debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otworzył jej drzwi do kariery. Rola w najbardziej kasowym polskim musicalu Metro błyskawicznie zapewnił jej status gwiazdy. Wielkim sukcesem artystki było zdobycie drugiego miejsca na konkursie Eurowizji w 1994 roku – piosenkę “To nie ja” zna chyba każdy z nas! Jej debiutancka płyta Dotyk pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych, w tym Fryderyków, Wiktora czy Bursztynowego Słowika, zdobywczyni szeregu złotych i platynowych płyt. Edyta Górniak jest znana i doceniana również za granicą – wydała dwa anglojęzyczne albumy, które odniosły sukces m.in. we Włoszech, Portugalii, Niemczech i Hiszpanii, gdzie zdobyła prestiżową nagrodę The Best Voice of Europe.

Ania Wyszkoni – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat. Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to Jestem tu nowa (2017). Pochodzący z niej utwór “Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 Radia Rmf FM i telewizji Polsat. Płytę promują piosenki: Oszukać los, Mimochodem i Zanim to powiem. Album uzyskał status złotej płyty. Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy Pan i Pani (2009) i Życie jest w porządku (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych i pochodzą z nich piosenki: Czy ten pan i pani, Z ciszą poród czterech ścian,
Zapytaj mnie o to, kochany, Biegnij przed siebie, W całość ułożysz mnie, czy nagrodzony super jedynką za przebój roku 2011 “Wiem, że jesteś tam.” Jesienią ukazała się jej platynowa edycja albumu “Jestem tu nowa” z dodatkową płytą Anna Wyszkoni akustycznie live 2018.
Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną.


* * *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

About The Author

Related posts