Koncert Kolęd na Brooklynie

Reklama - Advertisement

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na koncert chóru Hejnał, który odbędzie się w sobotę, 17 grudnia, o godzinie 7 pm. Koncert kolęd będzie miał miejsce w Centrum Polsko-Słowiańskim przy 177 Kent Street na Brooklynie.

Chór Hejnał to jedyny na Greenpoincie chór mieszany. Na specjalną okazję przygotowali dla Nas koncert najpiękniejszych kolęd i utworów świątecznych w języku polskim i  angielskim. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Janusz Sporek, który podczas koncertu również zaśpiewa.  Wystąpi w duecie z Anną Matlewską, która także poprowadzi całe wydarzenie. Ponadto Anna zaśpiewa w duecie z gościem specjalnym z Polski – swoją mamą Żanettą Matlewską.  Na scenie zaprezentuje się także młodzież ze szkoły muzycznej Janusza Sporka. Gośćmi specjalnymi na koncercie kolęd będą:  Małgorzata Kellis i Sylwia Zawrotniak. Swoją obecnością zaszczyci nas również pianista – Tadeusz Domanowski.

Podczas wydarzenia odbędzie się losowanie fantów i  loteria. Do wygrania wartościowe nagrody.

Koncert kolęd na Brooklynie to nie tylko muzyczne spotkanie, ale przede wszystkim spotkanie polonijne, w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego śpiewania, kolędowania, do wspólnego spędzenia czasu, do wysłuchania kolęd w wykonaniu niezwykłych artystów.

15355774_10154822419424771_5491961623754537241_n

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here