Koncert przed Paradą Pułaskiego w NYC: Natalia Kukulska i goście (Wideo)

Reklama - Advertisement

Tegorocznym gościem specjalnym Parady Pułaskiego była Natalia Kukulska. W trakcie swojej wizyty w USA, artystka wystąpiła przed publicznością w Stamford i New Britain w Connecticut, a dzień przed paradą w Melrose Ballrom w Nowym Jorku. Artystka wykonała swoje największe przeboje, a także, utwory z repertuaru swojej mamy, Anny Jantar. Jej występ spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. 

Natalia Kukulska przybyła na tegoroczną Paradę Pułaskiego na zaproszenie Marszałka Głównego tegorocznej parady, Darka Barcikowskiego. Była gościem specjalnym śniadania przed Paradą, a także, wraz z Marszałkiem, maszerowała Piątą Aleją na Manhattanie. 

Przed Natalią Kukulską wystąpili L.U.C & Rebel Babel Orchestra oraz nowojorskie zespoły Dzieci PRL-u i Green Secret.  Galerie zdjęć z ich występów znajdziecie osobno na naszej stronie. Organizatorem koncertu był Gram-X Promotions.

Koncert Natalii Kukulskiej w NYC – galeria zdjęć

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here