Koncerty Stana Borysa w dobrym celu!

Koncerty Stana Borysa w dobrym celu!

Reklama:

Już 30 stycznia odbędzie się kolejna impreza z Polish Parents Pomagają w New Jersey, w Polskiej Fundacji Kulturalnej! O godzinie 18:30 odbędzie się koncert Stana Borysa i spotkanie z artystą. Po koncercie można będzie kupić cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na leczenie podopiecznej PPP, Ewy Piekunko, młodej mamy dwójki małych dzieci, która zmaga się z dwoma różnymi nowotworami. Dzielna Polka z New Jersey jest już po kilku operacjach, w tym mastektomii, a jej kosztowne leczenie i powrót do zdrowia Ewy postanowił wesprzeć nie kto inny, jak sam Stan Borys. Artysta jest bardzo znany nie tylko jako ikona polskiej sceny muzycznej ale też filantrop i człowiek o złotym sercu, więc wspólnie z partnerką Anną zdecydowali pomóc młodej mamie.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem i niesamowicie wdzięczna za taką pomoc, nie marzyłam nawet o tym, że ktoś tak znany jak Stan Borys zainteresuje się moją historią. To naprawdę szok dla mnie. Cudowna grupa wolontariuszy Aniołów PPP wspiera mnie, propaguje i pomaga prowadzić moją zbiórkę i jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas dla mnie. Obiecuję oddać to dobro kolejnej osobie w potrzebie, jak tylko wróce do zdrowia„ –powiedziała Ewa Piekunko.

Drugi koncert Stana Borysa odbędzie się w Polskim Domu Narodowym w Glen Cove, NY 6 marca.

Po koncercie Stana Borysa będą sprzedawane cegiełki na pomoc Ewie Piekunko. Ewa walczy o zdrowie po diagnozie 2 różnych nowotworów. Wspierając kosztowne leczenie ratujesz życie cudownej kobiety, żony i matkich dwójki malutkich dzieci podczas koncertów w New Jesrey i na Lond Island. Ewa mówi, że chce być przy swej rodzinie, zobaczyć jak dorastaja jej dzieci. “Chce przy tym być”. To również tytuł piosenki Stana Borysa, który wspiera działania Polish Parents Pomagają.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Plakat Stan Borys

 

Rampa Ogloszenia

Latest posts by Rampa Ogloszenia (see all)

About The Author

Related posts