Konferencja prasowa z Prezydentem Andrzejem Dudą w pierwszy dzień wizyty

Reklama - Advertisement

Transmisja na żywo z konferencji prasowej Prezydenta Andrzeja Dudy w pierwszy dzień wizyty w Nowym Jorku.

Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką rozpoczyna dziś wizytę w Stanach Zjednoczonych, podczas której m.in. weźmie udział w debacie generalnej 76. sesji Zgromadzenia ONZ w Nowym Jorku. Prezydent przybył do Nowego Jorku rejsowym lotem LOT-u, który wczoraj w nocy wylądował na lotnisku Johna F. Kennedy’ego. Jak poinformował prezydencki minister Jakub Kumoch, tym samym lotem z Warszawy leciały Prezydent Mołdawii Maia Sandu i Estonii Kersti Kaljulaid.

Para Prezydencka będzie przebywała w Nowym Jorku do piątku. Główną okazją do wizyty jest wystąpienie Andrzeja Dudy podczas debaty generalnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ, planowane na 6:15 p.m. we wtorek. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here