Koniec Brangeliny – z tym adwokatem Angeliny, Brad Pitt jest bez szans

Reklama - Advertisement

Z dokumentów rozwodowych złożonych w sądzie w Los Angeles wynika, że Angelinę Joli reprezentuje Laura Wasser, najbardziej znana prawniczka od rozwodów w Hollywood.

48-letnia Wasser reprezentowała już aktorkę podczas rozwodu z poprzednim mężem, Billym Bobem Thorntonem. Oprócz tego znana w środowisku celebrytów pani adwokat pośredniczyła w rozwodach Britney Spears, Stevie Wondera, sióstr Kardashian, Denise Richards, Melanie Grifith, reprezentowała też między innymi żonę Arnolda Schwarzeneggera.

Laura Wasser jest jednym z najdroższych prawników i specjalizuje się w finalizowaniu rozwodów multimilionerów, sportowców i celebrytów. Za godzinę pracy kasuje 850 dolarów, wymaga zaliczki w wysokości 25 tysięcy dolarów i nie reprezentuje klientów, którzy nie posiadają na koncie co najmniej 10 milinów dolarów.

Zgodnie z prawem obowiązującym w Kalifornii każdy może zobaczyć dokumenty rozwodzącej się pary. Nie można ich wynosić z sądu, ale można zapoznać się z nimi na miejscu. A to oznacza, że każdy może do nich zajrzeć. Dlatego Laura Wasser zaleca swoim klientom by porozumieli się w istotnych kwestiach przed rozwodem, tak by osobiste kwestie nie pojawiały się w oficjalnych dokumentach i nie ujrzały światła dziennego.

I co Wy na to?

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here