Konkurs na najgorętszą parę tych Walentynek! Wyślij zdjęcie i wygraj!

Reklama - Advertisement

Uwaga FOTOGRAFICZNY KONKURS WALENTYNKOWY!

Wybieramy NAJGORĘTSZĄ PARĘ tegorocznych Walentynek. Czekamy na Wasze fotografie, które przedstawiać mają WAS – zakochaną, gorącą, szczęśliwą, słodką, zmysłową lub romantyczną parę! Wy podejmijcie decyzje jak chcecie się pokazać!

Zdjęcia należy wysyłać na [email protected]. W tytule prosimy wpisać GORĄCA PARA. Zdjęcia zostaną opublikowane na Facebook Radio RAMPA, 7 lutego. /Aktualizacja: z powodu nie zgłoszenia się wystarczającej ilości par, Radio RAMPA przedłużyło termin nadsyłania zgłoszeń do 12 lutego, do 12:00 p.m.)

Zwycięzców wybiorą nasi fani na Facebook – pięć zdjęć, które otrzyma największą ilość “polubień” i “udostępnień” wygrywa! (Jeden like – jeden głos, jedno udostępnienie – jeden głos).

Zwycięskie pary odwiedzimy w Dzień Św. Walentego z bukietami róż.

Zapraszamy do świetnej zabawy!

Sponsorem konkursu jest KWIACIARNIA IRYS FLORIST, 180 NASSAU AVE, 11 222 BROOKLYN

*Konkurs na warunkach ustalonych przez Radio RAMPA, w porozumieniu z jego sponsorem – dostawa kwiatów w Walentynki; – tylko na obszarze wybranych dzielnic miasta Nowy Jork (Brooklyn, Queens, Manhattan, Staten Island); – Radio RAMPA zastrzega sobie prawo do dokonania wszelkich zmian w warunkach konkursu

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here