Legia Warszawa strzeliła Realowi Madryt trzy gole!!!

Zdjęcie: Legia Warszawa - Facebook FanPage
Reklama - Advertisement

Wielkie zaskoczenie po kolejnym meczu rozgrywek Ligi Mistrzów – Legia Warszawa, remisuje z Realem Madryt na stadionie narodowym w Warszawie.

Na początku scenariusz był taki jak przewidywało wielu – Królewscy strzelili warszawskim piłkarzom dwa gole. Legia zmobilizowała się, po czym po golu Thibauta Moulina, wyprzedziła punktowo swoich przeciwników. Real nie mógłby pozwolić sobie na taką porażkę i w końcówce meczu wyrównał na 3:3.

Gole dla Realu strzelili: Gareth Bale (1:0), Karim Benzema (2:0), Mateo Kovacić (3:3)

Dla Legii zasłużyli się: Vadis Odjidja-Ofoe (2:1), Miroslav Radović (2:2), Thibauta Moulin (3:2)

Ten mecz niesamowicie podniósł morale drużyny, a co najważniejsze, przywrócił szanse Legii na awans do 1/16 Ligii Europejskiej. Legia o trzecie miejsce w grupie zagra ze Sportingiem, a awans osiągnie pod dwoma warunkami – Sporting nie wygra z Realem, a Legia z Borussią – takie jednak są prognozy, więc szanse Legii są teraz większe niż kiedykolwiek przypuszczano.

Niektórzy komentują, że jeżeli Legia ma tak grać w przyszłości, być może dobrym pomysłem jest niewpuszczanie na stadion kibiców – na mogącym pomieścić 30 tysięcy osób obiekcie, mecz oglądało 1000 osób – wśród nich ochroniarze, dziennikarze i obsługa telewizyjna, sportowcy, goście UEFA i pracownicy klubów. Oczywiście, tysiące osób oglądało mecz przed telewizorami.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here