Lights on Glendale – jedne z najpiękniejszych dekoracji świątecznych w NJ

Advertisement - Reklama

Poznajcie 13 Glendale Drive w Manalapan, NJ – to właściciele tego domu, przygotowali wyjątkowe, świąteczne dekoracje, aby wywołać uśmiech na twarzach odwiedzających, a także, wspomóc cele charytatywne przed Bożym Narodzeniem.

“Lights on Glendale,” bo taką nazwę przyjęli Vanessa i Nick Antanies, to wystawa świetlna – będąc na miejscu obserwujecie tysiące precyzyjnie zaprojektowanych świateł, “tańczących” w rytm największch świątecznych piosenek. Muzyki słuchać możecie z głośników na terenie posesji, ale również, obserwując ozdoby z ciepłego wnętrza swojego samochodu, włączając radio na fali 93.5 FM. 

Vanessa i Nick są twórcami wszystkich dekoracji – każde światełko LED zostało ręcznie zainstalowane przez Nick’a. To on zsynchronizował również światła z muzyką. Za ubiór i wygląd lalek widocznych na wystawie, odpowiedzialna jest Vanessa. To ona również projektuje rozstawienie dekoracji. Zobaczycie szopkę z Maryją i Józefem – dzieciątko Jezus zostanie umieszczone w niej w Boże narodzenie.  Na miejscu możecie spotkać Świętego Mikołaja i zobaczycie jak wygląda wnętrze jego pracowni. W specjalnej skrzynce, zostawić możecie do niego list – na każdy list, odpowiada. 

Vanessa i Nick swój projekt zaczęli rok temu – podczas świąt sparaliżowanych przez COVID. Możliwość zobaczenia bajkowych dekoracji czy spotkania Mikołaja, przyniosła radość i nadzieję wielu – przede wszystkim dzieciom. Postanowili więc kontynuować swój projekt, a w tym roku, “Lights on Glendale,” są jeszcze bardziej pokaźne i zachwycające. 

Cały projekt niesie również pomoc – będąć na miejscu, możecie, lecz nie musicie, wesprzeć Wounded Warrior Project, lub przekazać nowe piżamy, jako donację dla potrzebujących dzieci w Monmouth County i nie tylko.

Posłuchajcie o szczegółach – dowiecie się jak powstają dekoracje, ile czasu zajmuje ich zainstalowanie i ściągnięcie, a także, ile wynosi rachunek za prąd? 

Więcej info na Facebook w grupie LIGHTS ON GLENDALE: (5) Lights on Glendale 🎅 | Facebook


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here