Los Angeles przed galą Oskarów – prosto z Holywood Małgorzata Schulz

Reklama - Advertisement
Małgorzata Schulz od 17 lat mieszka na stałe w Los Angeles. Hollywood zna od podszewki, ponieważ przez wiele lat pracowała w wytwórni filmowej Warner Bros. Jest jednym z liderów polonijnych ale jej największą pasją jest dziennikarstwo. Od kilku lat tworzy relacje z gali rozdania Oskarów, można je obejrzeć na jej YouTube.
 
W trakcie audycji Radio RAMPA na żywo na fali WSNR 620 AM Małgorzata połączyła się na żywo z naszym studiem w Nowym Jorku. W rozmowie z Moniką Adamski i Magdą Rosada, Małgorzata opowiada o tym jak sytuacja ma się w mieście aniołów na 24h przed galą: pogoda, bezpieczeństwo, ciekawostki zza kulis. 
  

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here