Memoriał im. Kazimierza Deyny zagrożony przez huragan Henri

Reklama - Advertisement

Na antenie Radio RAMPA 620 AM  w sobotę, gościliśmy Pana Piotra Gołąbka, prezesa Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich, który przekazał aktualizację dotyczącą zaplanowanego na niedzielę XXX już turnieju piłkarskiego, pod nazwą Memoriał im. Kazimierza Deyny. 

sobota, 21 sierpnia, 9 p.m.: wiadomość od ZPKP: Z przykrością informujemy że jutrzejszy turniej piłkarski o Memoriał Kazimierza Deyna został odwołany z powodu huraganu który nadciąga na wschodnie wybrzeże USA, turniej najprawdopodobniej zostanie rozegrany w niedzielę 29 sierpnia. Informujemy że jutro o godzinie 9 rano na boisku 20th Century Park w Garfield rozegrany zostanie mecz pomiędzy drużyną ZPKP a Wisłoką Chicago. (http://www.zpkp.org)

Jak przekazał Prezes Gołąbek, z powodu nadciągającego nad metropolię nowojorską huraganu Henri, na niedzielę, 29 sierpnia, przełożony zostaje mecz towarzyski pomiędzy drużyną Tomka Adamka z New Jersey a Adama Kownackiego z Nowego Jorku. Co do organizacji porannej części turnieju, decyzja ogłoszona zostanie w sobotę wieczorem. Organizacja turnieju wymagała wielu przygotowań, a do New Jersey zjechali już piłkarze z Chicago. Jak powiedział Prezes Gołąbek, organizatorzy wciąż wierzą w to, że turniej dojdzie do skutku. Posłuchajcie o szczegółach:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here