“Moje życie zmieniło się o 180 stopni” – wywiad z Krzysztofem Głowackim przed walką w NYC

Reklama - Advertisement

Krzysztof Głowacki, polski bokser, mistrz śwata federacji WBC w wadze junior ciężkiej, spotkał się z polskimi kibicami w siedzibie Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej na Greenpoincie. Nasza Unia zaprosiła mistrza nie bez powodu – jest on wspaniałym przykładem Polaka, promującego swoją ojczyznę poprzez działalność sportową, ale również, szczerym i pracowitym sportowcem.

Przypomnijmy, że już w sobotę, 16 kwietnia, “Główka” stanie w ringu ze Stevem Cunninghamem w Barclays Center na Brooklynie. Stany Zjednoczone są szczęśliwe dla boksera, który w sierpniu ubiegłego roku znokautował w Prudential Center, trzynastrokrotnego mistrza kategorii, Marco Hucka. Walka ta, jak i ten właśnie noakut, zaliczane są do najlepszych roku 2015.

Jak zmieniło się życie Krzysztofa od ubiegłego roku? Jakim jest sportowcem i człowiekiem? Czy “show” przed walką ma na niego wpływ? Czy wiecie również, że Barclays Center chciało “Główkę” tak bardzo, że ogłaszali walkę Krzysztofa, jeszcze przed podpisaniem przez niego kontraktu? O tym i więcej w wywiadzie dla RAMPA TV, pełna relacja ze spotkania z fanami już w przygotowaniu.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here