Krzysztof Głowacki spotkał się z fanami na Greenpoincie – zdjęcia

Reklama - Advertisement

Krzysztof Głowacki, polski bokser, mistrz śwata federacji WBC w wadze junior ciężkiej, spotkał się z polskimi kibicami w siedzibie Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej na Greenpoincie. Nasza Unia zaprosiła mistrza nie bez powodu – jest on wspaniałym przykładem Polaka, promującego swoją ojczyznę poprzez działalność sportową, ale również, szczerym i pracowitym sportowcem.

Przypomnijmy, że już w sobotę, 16 kwietnia, “Główka” stanie w ringu ze Stevem Cunninghamem w Barclays Center na Brooklynie. Stany Zjednoczone są szczęśliwe dla boksera, który w sierpniu ubiegłego roku znokautował w Prudential Center, trzynastrokrotnego mistrza kategorii, Marco Hucka. Walka ta, jak i ten właśnie noakut, zaliczane są do najlepszych roku 2015.

Jak zmieniło się życie Krzysztofa od ubiegłego roku? Jakim jest sportowcem i człowiekiem? Czy “show” przed walką ma na niego wpływ? Czy wiecie również, że Barclays Center chciało “Główkę” tak bardzo, że ogłaszali walkę Krzysztofa, jeszcze przed podpisaniem przez niego kontraktu? O tym i więcej w wywiadzie dla RAMPA TV, który już jest w przygotowaniu, tak jak i pełna relacja ze spotkania z fanami.

Tymczasem zobaczcie galerię zdjęć:

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here