Możemy wprowadzić zmiany, głosując! Rozmowa z Danielem Kurzyną z biura radnego NYC

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Daniel Kurzyna, szef gabinetu radnego miasta NYC, Roberta Holdena. Rozmawiamy o dystrybucji szczepionek przeciwko koronawirusowi, oraz o tym, jak w świetle niepokojących zmian do jakich dochodzi w mieście Nowy Jork, będąc mieszkańcami miasta, możemy wpłynąć na swoje losy.

Jeżeli chodzi o szczepienia, Daniel Kurzyna przypomina: każdy z Was może zadzwonić do biura swojego radnego i dowiedzieć się kiedy i jak możecie przyjąć szczepionkę na COVID. Dodatkowo, Daniel mówi w jaki sposób osoby niepewne szczepień mogą uzyskać ważne informacje, a także, czy szczepienia będą obowiązkowe. 

Dodatkowo, Daniel zachęca do tego aby dawac znać swoim radnym w kwestiach, które niepokoją nas w mieście. Jeżeli jesteście zaniepokojeni wzrostem przestępczości, zadzwońcie do swoich radnych i dajcie im o tym znać. Jak mówi też Daniel, koniecznie bierzcie udział w wyborach! W 2021 roku, w mieście wybierać będziemy nowego burmistrza oraz niektórych radnych. Koniecznie zarejestrujcie się do wzięcia udziału w wyborach i głosujcie! 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here