Niespodzianka podczas rejsu polskiej szkoły z dedykacją od Radio RAMPA

Reklama - Advertisement

Dzięki naszej słuchaczce Anna Pelesz, uczniowie klas 8. i 11. polskiej szkoły w Clark, usłyszeli NA ŻYWO życzenia i dedykację dla siebie podczas sobotniego rejsu wokół Mahattanu – dedykacje przekazaliśmy na żywo podczas audycji w Radio RAMPA na fali 620 AM – Ania zadbała, aby wszyscy nas usłyszeli! Zobaczcie jak rozkręcamy imprezę! A jeżeli i Wy chcecie abyśmy w soboty specjalnie grali dla Was, na komuni, weselu czy innej imprezie dawajcie znać! [email protected] oraz 917 688 2424

Radio RAMPA na fali 620 AM w NY, NJ i Ct słuchać można co sobotę od godz. 3-9 p.m. oraz zawsze i wszędzie na stronie www.RadioRAMPA.com  – pobierz też aplikację RAMPA na telefon komórkowy – bezpłatnie!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here