Odblaskowa Szkoła na Medal – jak o bezpieczeństwo dbają uczniowie w Porębie Wielkiej

Reklama - Advertisement

Pamiętacie akcję Odblaskowa Szkoła, prowadzoną w woj. małopolskim? Przykładem w akcji “świeci” szkoła podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej, pod Oświęcimiem. Pisaliśmy na temat dokonań tej prężnie działającej szkoły, a szczegóły możecie przeczytać tutaj:

Szkoła, która świeci przykładem – podstawówka im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej dba o bezpieczeństwo swoje i innych!

 

Dzisiaj zapraszamy Was do wysłuchania Pani Anny Szarzec, nauczycielki w szkole oraz jednej z koordynatorek akcji, która na naszej antenie opowiedziała o tym jakie zmiany zauważyła w podejściu swoich podopiecznych do bezpieczeństwa na drodze. Efekty widać nie tylko dzięki zaangażowaniu szkoły w akcję, ale również dzięki temu, że podstawówka w Porębie Wielkiej, nie ogranicza swojego działania tylko do ram konkursu, ale kultywuje je w ciągu całego roku szkolnego. Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here