Odliczamy do Maratonu z Polska Running Team: 10 dni

Na zdjęciu: Beata Dawidowska i Artur Tyszuk - POLSKA Running Team
Reklama - Advertisement

Już za 10 dni wystartuje największy maraton na świecie – maraton nowojorski. Co roku 50,000 tysięcy osób z całego świata, staje na liniii startu przy Verrazano–Narrows Bridge aby zmierzyć się… przede wszystkim ze sobą.

Wraz z Polska Running Team z Nowego Jorku przygotowujemy wielkie odliczanie do nowojorskiego maratonu. Codziennie w porannym Espresso, gościć będziemy biegaczy, przedstawicieli drużyny, lub gości z Polski, którzy wezmą udział w maratonie.

Dzisiaj naszymi goścmi byli Artur Tyszuk, prezes Polska Running Team i Beata Dawidowska, wiceprezes. Opowiedzieli nam o swojej drużynie, ale i o swojej pasji do biegania. To oni przygotowują nas do maratonu – kiedy zaczać treningi, jak często, co niesamowitego jest w maratonie nowojorskim i o czym koniecznie trzeba pamiętać.

Posłuchajcie!

cz.1 Polska Running Team

cz.2 Maraton Nowojorski

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here