Odpowiedź Ambasady Rosyjskiej w USA na atak na Syrię

Advertisement

Ambasada rosyjska w USA, opublikował na Twitterze oficjalne stanowisko Ambasadora Rosji w USA wobec ataku sił amerykańskich, brytyjskich i francuskich na Syrię. 

Ambasador Anatoly Antonov oświadczył:

Nasze najgorsze przewidywania się spełniły. Nasze ostrzeżenia nie zostały wysłuchane. Wcześniej zaplanowany scenariusz, właśnie zaczyna obowiązywać. Ponownie, jesteśmy zastraszani. Ostrzegaliśmy, że takie działania nie zostaną bez konsekwencji. Cała odpowiedzialność za te konsekwencje spoczywa na Waszyngtonie, Londynie i Paryżu. Obraza Prezydenta Rosji jest nie do zaakceptowania i niedopuszczalna. Stany Zjednoczone – posiadacz największego arsenału broni chemicznej – nie ma prawa moralnego do obwiniania innych krajów.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here