O nas
Radio RAMPA jest jedynym polskim radiem z siedzibą w mieście Nowy Jork, które w każdą sobotę na fali 620 AM słychać we wszystkich pięciu dzielnicach miasta NYC, w New Jersey północnym i środkowym, a także, w południowym Connecticut.
 
Od momentu powstania w 2012 roku, jako pierwsze polskie radio internetowe w USA, Radio RAMPA regularnie dociera do tysięcy rodaków, którzy słuchają nas przez internet.  Jesteśmy we wszystkich serwisach streamingowych, jak Google, Alexa, Roku, Spotify, Apple, itd. W tych platformach możecie nie tylko słuchać Radio RAMPA na żywo, ale również słuchać nasze podcasty.
 
Nieustannie się rozwijamy – w sierpniu 2019 roku uruchomiliśmy oddział Radio RAMPA w Los Angeles, gdzie docieramy do lokalnej Polonii.
 
Relacjonując najważniejsze dla Polonii wydarzenia – od tych lokalnych, po te w Białym Domu – Radio RAMPA stanowi główny ośrodek medialny Polonii na wschodnim wybrzeżu USA. Rozwijamy telewizję internetową i dostępną na żądanie w seriwsach takich jak np. ROKU czy na stronie www.RAMPATV.com.
 
Wybrane wiadomości w języku angielskim, przeczytać można na naszej stronie www.RadioRAMPA.nyc
 
JAK SŁUCHAĆ?
  • 24/7 na www.RadioRAMPA.com, poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe lub w wyżej wymienionych serwisach.
  • na ogólnodostępnych falach WSNR 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut co sobotę w godzinach 3-9 p.m. – jesteśmy pierwszym w historii miasta Nowy Jork, polskojęzycznym radiem, które dostępne jest za darmo na falach ogólnodostępnych, w pięciu dzielnicach Nowego Jorku.

RAMPA Production to oddział naszej firmy, który koncentruje się na tworzeniu wideo relacji z wybranego przez Ciebie wydarzenia, filmów produkcyjnych, a także zdjęć Twojego biznesu lub przedsięwzięcia – możesz użyć tych narzędzi do promocji swojego biznesu z Radio RAMPA lub reklamując się na własną rękę. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

—-

RAMPA is a media and production company based in Greenpoint, Brooklyn, NY. Rampa started in 2012 and it operates as a radio, online TV and news platform.

Radio RAMPA broadcasts 24/7 on www.RadioRAMPA.com

Radio RAMPA WSNR 620 AM in NY, NJ and CT airs live on Saturdays 3 p.m. – 9 p.m.

Radio RAMPA creates an English-language site www.RadioRAMPA.nyc

RAMPA TV is the creator of Espresso Show, daily morning TV show, created specifically for the Polish-American community in USA.
 
We cover local as well as major events pertaining to the Polish-American Community. In August 2019 we opened our second branch in Los Anegeles, CA.

RAMPA Media is the biggest Polish-American media network on the East Coast of the USA. We specialize in providing news, information as well as entertainment.

RAMPA Production is a branch of our company, which concentrates on creating video coverage of your events, promotional videos and pictures of your business or undertaking – you can utilize these tools when promoting with us or just on your own. Please, ask about the details.