Opłatek z widokiem na Manhattan – spotkanie świąteczne PSFCU w NYC

We wtorek, 7 grudnia 2023 roku, w restauracji Giando on the Water, ze zjawiskowym widokiem na Manhattan, miejsce miało pierwsze z serii spotkań opłatkowych Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Spotkanie jest częścią dorocznej tradycji Naszej Unii – jest to czas na podziękowania i podsumowania, a w spotkaniu udział biorą członkowie Naszej Unii i przedstawiciele organizacji polonijnych współpracujących z tą finansową instytucją. 

Jako jedno z największych dokonań tego roku, dyrektorzy Naszej Unii wymienili otworzenie nowego oddziału w Illinois, a także, dokonanie wszelkich formalności związanych z otworzeniem pierwszego oddziału PSFCU w Polsce! Oddział w Warszawie ma zostać otworzony w 2024 roku – z uwagi na procedury i prawo, będzie to oddział bardziej serwisowy, ale ułatwi on z pewnością wiele spraw formalnych dla członków Naszej Unii. 

Zobacz relację wideo ze spotkania opłatkowego PSFCU w Nowym Jorku.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here