“Zimna woda zdrowia doda” – Morsy rozpoczynają kolejny sezon

Reklama - Advertisement

“Morsy” przypominają nam, że za oknem już zimowa aura i można rozpocząć kolejny sezon morsowania, czyli zażywania krótkich kąpieli w zimnej wodzie. Morsowanie to nie tylko moda, brawura czy hobby – to przede wszystkim ogromna dawka endorfin i liczne zalety dla skóry i zdrowia.

W wywiadzie dla Radia RAMPA Paweł Myśliwiec, który jest fizjoterapeutą i od lat zażywa tych krioterapeutycznych kąpieli opowiedział o tym, jak zacząć swoją przygodę z morsowaniem, jak się właściwie przygotować do pierwszego wejścia do lodowatej wody, a także podaje szczegóły o funkcjonujących grupach “morsów” w okręgu nowojorskim i New Jersey, do których można dołączyć, aby otrzymać dodatkowe wsparcie, wiedzę, poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim motywację do rozpoczęcia przygody z morsowaniem.

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here