Ostatni dzień na tanie tankowanie

Reklama - Advertisement

Przypominamy, od pierwszego listopada, stan New Jersey, wprowadza podwyżkę na cenę paliwa – wzrost o 23 centy na galonie, będzie sporą różnica dla tankujących.

Do tej pory, nawet mieszkańcy Nowego Jorku jeździli zatankować do sąsiedniego stanu. Z 49. miejsca, stan New Jersey awansuje na 6 miejsce, na liście najdroższych, pod względem cen paliw, stanów w USA.

img_6637
Ceny Paliw w NJ w poniedziałek, 31 X

 

Ustawa o podwyżce podyktowana była brakami w budżecie – zniszczona przez Sandy infrastruktura, wymaga naprawy, a stanowe braki w funduszach, nie pozwalają na przeprowadzenie koniecznych prac transportowych.

W związku z podwyżką, na wielu stacjach w NJ, w poniedziałek zauważyć można było długie kolejki samochodów. “Trzeba skorzystać z ostatniego dnia taniej benzyny, tankuję pełny bak. Dobre czasy dobiegają końca,” powiedział jeden z tankujących.

img_6618

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here