Podróż marzeń po USA – galeria zdjęć z wycieczki z firmą Ampol Inc

Reklama - Advertisement

Firma Ampol Inc zaprasza na wycieczki po USA z polskim pilotem/przewodnikiem. Dokładny plan wycieczek www.AmpolINC.com

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu okrzykniętego mianem PODRÓŻY MARZEŃ po USA. Podczas wycieczki zwiedzający poznają Parki Narodowe, Kaniony, pomniki przyrody, wspaniałe widoki! Turyści mają wyjątkową okazję podróżować, słynną, historyczną Drogą 66., a na jej trasie napotykają charakterystyczne dla Ameryki miejsca ale i niezwykłych ludzi, którzy przenoszą ich wręcz w czasie!

Podczas tej podróży zobaczyć można największe miasta Ameryki, takie jak Las Vegas, San Francisco czy Los Angeles, ale również małe mieściny Dzikiego Zachodu, rezerwaty Indian, a podczas podróży na południe USA, najbardziej popularne miejsca związane z muzyką rock and roll, jak choćby Memphis i “Graceland” czyli rezydencję Elvisa Presley’a.

Zobaczcie galerię zdjęć z tegorocznej wycieczki, która rozpoczęła się 23 czerwca. Te 19-dniowe wycieczki organizowane są raz do roku, a zapisy przyjmowane są już od stycznia. Od maja do października, firma Ampol zaprasza na 16-dniową wycieczkę Wschód-Zachód. Sprawdzajcie www.AmpolInc.com 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here