Polak z pochodzenia, najmłodszym bokserem w historii New Jersey – zadebiutował nokautem w 76 sekund

Reklama - Advertisement

Vito Mielnicki, to najmłodszy w historii stanu New Jersey bokser, który dopuszczony został do profesjonalnych pojedynków. Podczas swojej debiutanckiej walki, w minioną sobotę w Prudential Center, Vito pokonał Tamarcusa Smith w zaledwie 76 sekund. 

17-letni Mielnicki mieszka w Roseland, NJ, urodził się w USA, ale jego dziadkowie pochodzą z Polski. Już wkrótce Vito gościć będzie w studio Radio RAMPA, a wtedy dokładnie poznacie historię jego polskiego pochodzenia. 

Póki co, faktem jest, że Mielnicki jest oficjalnie najmłodszym bokserem, jakiemu kiedykolwiek wydano licencję w stanie New Jersey. Podczas jego debiutanckiej walki, kibicowało mu 1,000 jego oddanych kibiców. Walka emitowana była na żywo na kanale ESPN +. 

Vito we wrześniu rozpocznie swój ostatni rok w West Essex High School. Jak sam mówi, podpisuje umowę z menadżerem i promotorem i podejmie decyzję co do następnej walki. 

Gratulacje!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here