Polak zaprzysiężony na kapitana policji w Irvington, NJ

Reklama - Advertisement

Franciszek Piwowarczyk 25 października zaprzysiężony został na kapitana policji w Irvington, NJ. Tym samym stał się jednym z najwyżej postawionych oficerów policji polskiego pochodzenia w USA. Uroczystość, która miejsce miała w urzędzie miasta, poprowadzona została przez burmistrza miasta Tony Vauss oraz dyrektora ds. bezpieczeństwa Tracy Bowers. Kapitanowi Piwowarczykowi towarzyszyli członkowie jego rodziny.

Kapitan Piwowarczyk w policji w Irvington pracuje już od 16 lat. Blisko związany jest z lokalną społecznością polonijną. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć i najtrudniejszych zadań, było wykrycie i zadanie kresu korupcji w tym mieście.

Posłuchajcie relacji audio. Relacja wideo wkrótce w Radio RAMPA, na stronie www.RAMPATV.com 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here