Polonia NY Over 40 – po raz trzeci zwycięzcą turnieju halowego w NY

Zwycięski skład Polonia NY Over 40 / Zdjęcie: Mariusz Barnak
Advertisement

Już po raz trzeci w swojej karierze, drużyna piłki nożnej Polonia New York Over-40, zdobyła tytuł mistrza Joe Goldberg Memorial Indoor Tournament, czyli turnieju pilki halowej na Long Island. Mangerem drużyny jest Jarosław Mieleszko, a jej trenerem Mariusz Barnak, który w rozmowie z Radio RAMPA relacjonuje przebieg turnieju.

Drużyna od początku uznawana była za faworyta. Od pierwszego meczu, Polonia grała pewnie i świetnie zespołowo. Przełożyło się to na  wyniki: jeden remis, a poza tym wszystkie wygrane mecze, zapewniły Polonii miejsce w finale. W ostatecznym pojedynku, cztery zwycięskie gole strzelili Marek Rakowski, Piotr Gołąbek, Krzysztof Słoma i Jacek Przybylski.

Prezesem klubu Polonia NY, który na arenie piłki nożnej w metropolii nowojorskiej działa już od ponad 50 lat, jest Michał Siwiec. Zapraszamy aby śledzić nadchodzące rozgrywki klubu, we wszystkich kategoriach, na stronie Polonia NY w lidze Cosmopolitan.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here