Polonijny turniej piłkarski w NJ z gwiazdami z Polski

Reklama - Advertisement

W niedzielę, w Garfield, NJ zorganizowany został 33. Turniej Piłkarski Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich o memoriał Kazimierza Deyny. W turnieju brało udział 12 drużyn polonijnej piłki nożnej: 6 w kategorii OPEN, oraz 6 w kategorii OVER-40. Większość to druzyny z Nowego Jorku i New Jersey, ale przybyli również: Drużyna z Chicago w Illinois oraz New Britain w Connecticut.

Zwycięzcą w kategorii OPEN została drużyna Wisła Garfield, która pokonała 2 do 0 drużynę Stal Mielec Nowy Jork. W kategorii OVER 40, zwyciężyła drużyna Stal Mielec Nowy Jork, która pokonała ZPA PERTH AMBOY, 1:0.

Rozegrano mecz towarzyski pomiędzy drużyną biznesmenów z Nowego Jorku a drużyną biznesmenów z NJ – mecz wynikiem 1:0 wygrali biznesmeni z Nowego Jorku.

W turnieju udział wzięli zaproszeni goście m.in. ze Polskiego Związku Piłki Nożnej, piłkarz Sebastian Mila, dziennikarz sportowy Dariusz Szpakowski, a nawet, mistrzyni olimpijska Anita Włodarczyk. Obecny był również bokser Tomasz Adamek, który czynnie brał udział w turnieju grając w drużynie biznesmenów z NJ.

Zobaczcie relację wideo:

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here