Polscy piłkarze wywalczyli awans do mistrzostw świata!

Reklama - Advertisement

Mecz Polska – Czarnogóra, po zaciętej i nerwowej grze, zakończył się wynikiem 4:2 dla biało-czerwonych. To już pewne: nasza reprezentacja pojedzie w 2018 roku na mistrzostwa świata do Rosji. Aby się zakwalifikować, dzisiejszy mecz musiał zakończyć się przynajmniej remisem. 

Polska zakończyła eliminacje do mistrzostw świata na pierwszym miejscu grupy E, z 25 punktami, po 10-ciu rozegranych meczach, ośmiu zwycięstwach, jednym remisie i jednej porażce. Adam Nawałka doprowadził naszą reprezentację do Euro, a teraz do Mistrzostw Świata! Ostatni raz, Polska zagrała w Mundialu w roku 2006. 

Mecz odbył się na wypełnionym po brzegi stadionie narodowym w Warszawie, a kibice po zwycięstwie odśpiewali hymn Polski! Na to czekaliśmy wiele lat!!!

Poniżej podsumowanie bramek. Gratulacje dla naszej drużyny!

Zdjęcia: PZPN / Łączy Nas Piłka

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here