Polskie, ekologiczne jedzenie jest najlepsze!

Reklama - Advertisement
Do 28 czerwca, trwać będzie Summer Fancy Food Show, czyli największe targi żywności i napojów w Ameryce. W tym roku polski pawilon jest bardzo okazały. Przybyli z Polski producenci wychwalają przede wszystkim ekologiczny sposób w jaki tworzone są produkty. Wiele z nich, na przykład soki, tworzone są bez żadnych dodatkowych składników. Dżemy, konfitury, miód, ale również mięso, produkty z kolagenem, owoce – “żywe”, na sucho i mrożone – o tylko niektóre z produktów, jakie zaprezentują Polacy. Co warto podkreślić, wiele z tych wielkich już teraz firm, to firmy rodzinne, które już od pokoleń, z pasją, dbają o zdrowe odżywianie się swoich rodaków, i nie tylko. Wiele z obecnych firm, istnieje nie tylko na rynku europejskim, ale również azjatyckim, a nawet, amerykańskim.
 Sekcja Handlu i Inwestycji przy Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku, zorganizowała spotkanie przybyłych z Polski producentów, z ich potencjalnymi odbiorcami w USA.
Co wyniknie z ich wizyty w Nowym Jorku? Z jakich produktów możemy być teraz najbardziej dumni, zarówno pod względem smakowym jak i biznesowym? W końcu, co o polskich produktach sądzą Amerykanie?
Posłuchajcie.
Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here