Pomoc w klubowym stylu – festyn dla Marty w B66

Reklama - Advertisement

27 czerwca w Klubie B66 na Brooklynie odbyła się kolejna impreza charytatywna, w której Polonia po raz kolejny pokazała, że można liczyć na jej wsparcie jeżeli chodzi o pomoc innym. Impreza zorganizowana została aby pomóc w leczeniu Marty Godlewskiej, znanej w Polonii psycholog, założycielce i prowadzącej warsztaty Let’s Talk oraz jednej z administratorek popularnej na Facebook grupy Polish Parents.

Festyn, zorganizowany przez Polish Parents, oferował masę atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Nie brakowało możliwości zrobienia zakupów: od zabawek i książek po jedzenie słodkie i nie tylko – całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony został na leczenie Marty.

Wielką atrakcją wieczoru były występy światowej klasy muzyków polskich. Wystąpili sopranistka Małgorzata Kellis oraz pianista Marcin Pekała, a także jazzman Tomasz Hałat. Wszyscy wystąpili charytatywnie, chcąc wspomóc tak ważną dla walki z chorobą akcję dla Marty.

Jak przystało na klub, festyn zamienił się w imprezę tańczącą, a gości zabawiał, również charytatywnie, zespół Top Secret. Impreza trwała do późnych godzin nocnych.

Pomoc dla Marty: http://www.gofundme.com/martasfinalbattle

Zobaczcie materiał wideo:

Pomoc w klubowym stylu – festyn dla Marty w B66Pomoc w klubowym stylu – festyn dla Marty w B66Zobaczcie materiał wideo: www.RadioRAMPA.com

Posted by Radio RAMPA on Wednesday, July 8, 2015

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here