Prawo w Twoich rękach, odcinek 2: Power of Attorney

Kolejne spotkanie z mecenas Joanną Gwóźdź w programie “Prawo w Twoich rękach.” Po raz kolejny również, Pani adwokat uświadamia nam, że jesteśmy w stanie uchronić swoją rodzinę i najbliższych, przed niepotrzebnym stresem i długotrwałymi rozprawami sądowymi, w sytuacji gdy nie jesteśmy w stanie podejmować decyzji osobiście.

W tym odcinku programu, adwokat Gwóźdź tłumaczy czym jest dokument “Power of Attorney.” Tak często odnosimy się do niego jako do prostego upoważnienia, a tak naprawdę “Power of Attorney” ma niesamowitą moc sprawczą.

Nasi podeszli wiekem rodzice trafiają do hospicjum, a nas na nie nie stać… nie jestesmy w stanie podjąć żadnej decyzji aby to zmienić, ponieważ brakowało “Power of Attorney.”

Nasz współmałżonek staje się ofiarą wypadku samochodowego, trafia do szpitala, przebywa w śpiączce… Bez “Power of Attorney” czekać może nas żmudny proces sądowy, w którym ustalone zostanie jakie są nasze prawa w związku z podejmowaniem decyzji za współmałżonka…

Z pewnością uniknąć chcesz takich właśnie sytuacji… Można się na nie przygotować, posłuchaj jak:

 

Jeżeli chcesz spotkać się z Panią Joanna Gwóźdź i osobiście zapytać o poradę, w najbliższym czasie, będziesz miał do tego okazję:

30 maja, sobota, godz. 4:00 p.m. – Klinika Prawa – wydarzenie organizowane przez Konsulat RP w Nowym Jorku w Centrum Polsko-Słowiańskim, Greenpoint, Brooklyn.

***

Wielu z nas nie myśli o jutrze, wydaje nam się, że na wszystko mamy jeszcze czas. Dopiero w momencie choroby lub śmierci – otwierają nam się oczy. Niestety, wtedy jest już za późno. Nie pozwól, aby Twój majątek przejął dom starców, by Twoi najblizsi byli pozbawieni spadku. Nie dopuść, aby Twoje niepełnosprawne dziecko straciło świadczenia socjalne. Zapewnij nieletnim dzieciom opiekę… Zadzwon do adwokat Joanny Gwóźdź i umów sie na bezpłatną konsultację – 718 349 2300, 718 349 2300. Odwiedz biuro – teraz na Greenpoincie – 188 Eckford StreetNie zostawiaj swojego życia przypadkowi.
Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.
Monika Adamski

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts