Prezes LOTu w Radio RAMPA o znisieniu wiz i nowych lotach do USA

Reklama - Advertisement

Na platformie business lounge “Mazurek” w sercu warszawskiego lotniska Chopina, Radio RAMPA spotkało się z prezesem LOTu, Rafałem Milczarskim, aby porozmawiać o akcji Bez Wiz do USA, która zwieńczona została zniesieniem wiz do USA dla obywateli Polski.

Prezes Milczarski opowiada o kulisach zainicjowanej przez LOT akcji, podsumowuje działania PLL LOT na rzecz zniesienia wiz, przy czym podkreśla wkład Prezydenta Polski Andrzeja Dudy i Prezydenta USA Donalda Trumpa, a także Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. 

Rozmawiamy także o nowych połączeniach planowanych do USA na rok 2020, a także o zwiększeniu floty o kolejne dwa Dremlinery. Pytamy Prezesa Milczarskiego o rosnącą konkurencję – linie American Airlines już ogłosiły, że od 2020 roku rozpoczną bezpośrednie połącznia z Chicago do Krakowa. Czym konkurencję pokonuje LOT?

Zobaczcie wywiad, który przeprowadziła Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here