Program Homeland Security w LIBI – czujesz powołanie? Teraz możesz przyczynić się do obrony USA

Reklama - Advertisement

W dobie niepewnych czasów, wielu z nas szuka ścieżki kariery, która da mu poczucie spełnionej misji oraz satysfakcji z tego, że robi się coś ważnego dla swoich bliskich, dla swojego kraju.

Z tego też powodu, tak wielu wybiera pracę w służbach bezpieczeństwa, czy to w sektorze publicznym czy prywatnym. Long Island Business Institute jest jednym z niewielu uniwersytetów, które oferują kierunek Homeland Security. Nauka w programie pozwala przygotować się do pracy w czterech sektorach: ochrony publicznej (policja, służby federalne), ochrony prywatnej, działania kryzysowego i przyszłosciowej – bezpieczeństwa w cyber-przestrzenii. 

O programie dowiecie się więcej oglądając nasze wideo:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here