PSFCU – Rozdanie Stypendiów w Nowym Jorku

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wręczyła stypendia dla młodzieży szkół średnich i wyższych. To juz po raz 16. Nasza Unia spełnia tą jedną z najważniejszych funkcji w środowisku polonijnym, umożliwiając młodzieży rozwój i spełnianie marzeń.

311 studentów ze stanów Nowy Jork, New Jersey i Connecticut otrzymało stypendia będące wynagrodzeniem nie tylko ich dobrych wyników w nauce, ale przede wszystkim, zaangażowania w życie Polonii i swoją działalność na rzecz Polski.

W sumie, PSFCU, przeznaczyło na stypendia $350,000,00 – w tym roku jest to rekordowa suma, którą jak zapowiedzieli członkowie rady dyrektorów, dla tak zdolnej młodzieży, z przyjemnością było podwyższyć.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z rozdania stypendiów w Nowym Jorku – w oddziale głównym przy McGuinness Blvd. pojawiło się ponad 100 stypendystów, którym towarzyszyli rodzice, przyjaciele i bliscy.

Gdzie widzą siebie za pięć lat? Jakie jest och największe marzenie? Co sądzą o specjalnym gościu, którego zaprosia Nasza Unia? W tym roku była to wyjątkowa osobowość – agent FBI.

Zobaczccie sami!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here