Radio RAMPA na Paradzie Pułaskiego! (Foto)

Reklama - Advertisement

Na początku naszego cyklu relacji poświęconych Paradzie Pułaskiego, przedstawiamy Wam zdjęcia naszego kontyngentu w Paradzie Pułaskiego – mamy je dzięki uprzejmości Dariusza Jeżewskiego, FOTO DJ.

Jak zawsze nasz kontyngent poprowadził Pan Witold Adamski, który wystąpił w oryginalnym stroju Górnika z Zabrza – Pan Witold pracował w kopalni węgla kamiennego Makoszowy przez 15 lat. Następnie Maluch Radio RAMPA czyli popularny RadioWóz, który kierowany był przez Artura! Obok niego nasz zespół: Monika, Ania i Kamil, i oczywiście nasi niezawodni kibice i przyjaciele! Dziękujemy Wam za pomoc i za uświetnienie tegorocznego przemarszu. To oni pomagali nam w tym aby Maluszek dotarł do mety parady 😀 (oczywiście, dla wszystkich dociekliwych, maluch działa, nasi przyjaciele stwierdzili, że za wolno jedzie i trzeba go troszkę przyspieszyć :D)

W tym roku naszymi gośćmi specjalnymi byli dwaj kierowcy rajdowi: Piotr Fetela, który przyleciał na paradę specjalnie z Chicago, oraz Arek Białobrzeski z Nowego Jorku. Ich samochody robiły szał na Piątej Alei!

Wszystkie zdjęcia z Parady Pułaskiego jeszcze dzisiaj na naszej stronie!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here