Radny Robert Holden w Radio RAMPA – pełny wywiad

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest radny miasta Nowy Jork Robert Holden, który reprezentuje dystrykt 30, czyli dzielnice Maspeth, Ridgewood, Middle Village, Glendale, Woodhaven i Woodside. 

Zapraszamy na Polską Noc w Ratuszu miasta Nowy Jork, która odbędzie się 2 października – wstęp otwarty dla wszystkich, konieczne jest jednak RSVP.

Omawiamy sprawy polityki lokalnej: zatwierdzenie stworzenia przytułku dla bezdomnych mężczyzn w Glendale, skandal w Maspeth High School i oszustwa w systemie edukacji w mieście Nowy Jork, zmiany infrastrukturalne przy Fresh Pond Road, budowa lokalnych więzień zamiast Rikers Island. Radny opowiada również o kulisach pracy rady miasta i trudnej współpracy z burmistrzem Billem de Blasio.

Radny Robert Holden urodził się i wychował w dzielnicy Maspeth. Od dziecka był blisko związany z Polską społecznością, między innymi, ucząc się pod okiem polskich sióstr zakonnych. Jego pierwsza dziewczyna, oraz najlepszy kolega w czasach młodości, to również Polacy! Teraz radny reprezentuje dzielnice dystryktu 30 w Nowym Jorku, które w dużej mierze zamieszkują nasi rodacy. 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here