Relacja: Marcin Gortat podczas Polskiej Nocy w Waszyngtonie

Reklama - Advertisement

Trwa „Polska Noc w NBA” w Waszyngtonie. Już po raz siódmy, Marcin Gortat, jedyny polski koszykarz w NBA celebruje swoje pochodzenie.

W przerwach pojedynku między Washington Wizards a Brooklyn Nets prezentowana jest historia Polski. Zgromadzeni usłyszeli i obejrzeli wiadomość od samego Prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreśla się, że w tym roku Polska świętuje 100-lecie odzyskania Niepodległości.

W hali Capital One w amerykańskiej stolicy są też weterani II Wojny Światowej, a także z Iraku czy Afganistanu. Spotkanie ogląda Anna Maria Anders. Również  zwycięzcy wakacyjnych obozów sportowych organizowanych przez fundację Marcina Gortata.

Posłuchajcie relacji wyemitowanej podczas programu na żywo Radio RAMPA 620 AM w sobotę, 13 stycznia, o godz. 8:50 p.m.:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here