Restauracja National na Brooklynie

Reklama - Advertisement

Restauracja National powstała w roku 1978. Założona została przez trójkę rodzeństwa, którzy doskonale wiedzą jak prowadzić gastronomiczny biznes. Była to jedna z pierwszych rosyjskich restauracji jakie powstały w Nowym Jorku. Bardzo szybko zyskali zaufanie klientów i opinię magicznego miejsca. Poprzez ciężką pracę właścicieli, pasję i zaangażowanie restauracja ewaluowała do wymiarów miejsca, w którym nie tylko zjemy wyśmienite jedzenie, ale będziemy mogli bawić się do białego rana.

restauracja NATONAL

Restauracja National już od lat organizuje wszystkie możliwe imprezy okolicznościowe począwszy od chrzcin, komunii, jubileuszy, urodzin, kończąc na uroczystościach weselnych.  Stałymi klientami są również duże firmy, które decydują się na organizowanie wszystkich ważnych dla nich wydarzeń właśnie w Restauracji National. Ponadto Restauracja National dysponuje dwoma piętrami, na których znajdują się dwie poteężne sale, parkiet i scena.

restauracja national 21restauracja national 13restauracja national 12Restauracja national 2Restauracja 5restauracja national 3

Restauracja National stawia przede wszystkim na jakość. Dysponuje znakomitymi muzykami, którzy zapewniają muzykę na żywo, co jest coraz rzadziej spotykane w restauracjach w Nowym Jorku. Wokaliści z ogromnym doświadczeniem scenicznym, którzy śpiewają w kilku językach, ale przede wszystkim w języku polskim. Repertuar na daną okoliczność jest ustalany wcześniej. Przygotowywane są także utwory na specjalne zamówienie. Głównym punktem programu jest jednak,  tak zwane,  “Show Time”, które zabiera nas w świat musicalu. 30 minutowe prezentacje wszystkich umiejętności artystów sprawiają, że publiczność bije brawa na stojąco. Show Time to nie tylko wielkie wydarzenie muzczne, ale przede wszystkim sceniczne. Artyści zakładają kostiumy, które pomagają nam przenieść się w magiczne miejsca. Ponadto Restauracja National bardzo często zaprasza znanych i lubianych wokalistów, którzy dają rewelacyjne koncerty.

restauracja National 18restauracja national 17restauracja national 16restauracja national 4

Najważniejsze jest jednak menu, które przypadło do gustu Polakom. Kucharze gotują wyśmienicie, a wśród serwowanych potraw znaleść można nasze tradycyjne, polskie dania.

restauracja national 14

restauracja national 9restauracja National 22

Dlaczego Restaurcja National należy do wyjątkowych i znajduje się na liście najczęściej wybieranych przez Polaków? Otóż jedyne zadanie jakie należy do Ciebie to wybór daty wydarzenia. Całą oprawą muzyczną, kateringiem, atrakcjami, niespodziankami, występami zajmuje się sztab artystów i kucharzy, którzy ciężko pracują na to, abyś opuścił miejsce zadowolony. Co ciekawe Restauracja National oferuje możliwość zorganizowania kilku imprez okolicznościowych na jednej sali. Co to oznacza? Świetną zabawę do białego rana i atrakcyjne ceny, tłum ludzi i niezapomnianą przygodę. Dodatkowo Restauracja National oferuje usługi fotografa, który relacjonuje tak ważną dla Ciebie noc.

Przekonaj się sam i zarezerwuj miejsce w Restauracji National.

273 Brighton Beach Avenue

Brooklyn, NY 11235

Tel: 718.646.1225
Fax: 718.743.3153

http://www.nationalrestaurantny.com/index.html

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here