Rodzinna tragedia – Polski motocyklista w śpiączce, żona i dzieci potrzebują pomocy

Reklama - Advertisement

7 sierpnia 2016 roku, Mariusz Waliszewski, doznał tragicznego wypadku wracając do domu na swoim motocyklu. Śledztwo w sprawie wypadku trwa, ale policja do tej pory ustaliła, że Mariusz w wyniku wypadku koziołkował i uderzył w drzewo.

36-letni Polak, doznał wielu obrażeń, a do dnia dzisiejszego przebywa w śpiączce. Pewne jest, że po przebudzeniu, Mariusz potrzebować będzie wielu operacji i intensywnej rehabilitacji. Mimo tego, istenieje możliwość, że nie wróci do pełnego zdrowia.

Mariusz jest żonaty i ma dwójkę dzieci: 6-letnią Wiktorię i 5-letniego Briana. Brian urodził się niesłyszący, aczkolwiek dzięki nowoczesnej technologii i odpowiednim implantom, może słyszeć normalnie. Rodzina rok temu zakupiła swój pierwszy dom.

Ze względu na stan Mariusza, rodzina pozostała z rachunkami, a do tego jeszcze, opłatami medycznymi. Przyjaciele i rodzina, organizują dla Mariusza pomoc. 24 września, w klubie O’Neills na Maspeth odbedzie się impreza charytatywna, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc rodzinie Mariusza.

Szczegóły jak możecie pomóc oraz detale wydarzenia, znajdziecie pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/538559709670768/

Jeżeli możecie pomóc, podzielcie się tą informacją ze swoimi znajomymi.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here