Roma i Jarosław Wełna – pierwsza Gala Matthew M. Welna Foundation przed nami

Roma i Jarosław Welna
Reklama - Advertisement

Zapraszamy na galę fundacji im. Mateusza Welny – młodego, zdolnego polskiego piłkarza, który zmarł tragicznie w marcu tego roku w wieku zaledwie 25 lat.

W kilka dni po jego śmierci, przyjaciele Mateusza założyli fundację jego imienia. Wspiera ona młodych i zdolnych piłkarzy w realizacji ich marzeń sportowych.

Już 2 stycznia odbędzie się pierwsza gala fundacji, a biorąc w niej udział, każdy z Was ma szansę na wsparcie cudownej inicjatywy. Szczegóły: http://radiorampa.com/?p=28087

Goścmi Radio RAMPA są rodzice Mateusza, Pani Roma i Pan Jarosław Welna. Posłuchajcie rozmowy z nimi aby dowiedzieć się więcej o fundacji, jej celach oraz dokonaniach, a także o tym dlaczego warto być na gali 2 stycznia.
12-14-15 Welna - IMG_8344

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here