Roma Wełna zaprasza na turniej piłkarski fundacji im. Mateusza Wełny – już 23 czerwca!

Reklama - Advertisement

Fundacja im. Mateusza Wełny zaprasza na czwarty turniej piłkarski

sobota – 23 czerwca, 2018

Dideriksen Park

40 Dunhams Corner Rd, East Brunswick, NJ 08816

Turniej Fundacji im. Mateusza Wełny to największy w metropolii nowojorskiej, turniej amatorskiej i zawodowej piłki nożnej, w którym udział biorą polskie i amerykańskie drużyny. 

Rejstracja drużyn do 1 czerwca:    http://www.thewelnafoundation.com/products2017/register-a-team 

Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie trzech meczy, a także koszulkę dla każdego zawodnika. Mecze mogą być rozgrywane w drużynach od 7 osób, wzwyż. Turniej rozgrywany jest na profesjonalnym boisku, przy obsłudze zawodowych sędziów. Koszt udziału w turnieju, z zapewnieniem powyższego, to zaledwie 30 USD od osoby.

Fundacja powstała po tragicznej śmierci młodego pasjonata piłki nożnej, Mateusza Wełny. Jego rodzina i przyjaciele pragną, aby fundacja wspierała osoby potrzebujące i chore, ale także aby pomagała w rozwoju sportowych talentów u wzrastających piłkarzy. Biorąc udział w turnieju, wspierasz szczytny cel!

Zobacz wywiad z Panią Romą Wełna, mamą Mateusza, z Fundacji im. Mateusza Wełny:

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here