“Sankcje zaczną działać, kiedy odczują je zwykli mieszkańcy Rosji.” Ekonomistka rosyjskiego pochodzenia o sankcjach wobec Rosji

Reklama - Advertisement

dr Elena Pawęta, jest adiunktem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pochodzi z Rosji, ale już od kilkunastu lat mieszka w Polsce i ma polskie obywatelstwo. Na antenie Radio RAMPA komentuje sankcje wprowadzone na Rosję przez USA i państwa sojusznicze – mówi o ich realnych implikacjach na życie Rosjan, ale także, analizuje sytuację ze strony ekonomicznej. Opowiada również o reakcjach na wprowadzenie zakazu używania Facebooka i Instagrama, co nastąpi w Rosji od poniedziałku.

Rozmówczyni Radio RAMPA mówi o tym jakie sankcje Rosjanie odczują najbardziej dotkliwie i czy to właśnie sankcje doprowadzą do rewolty w społeczeństwie, która w stanie będzie obalić rządy Putina.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here