SHOW TIME w restauracji NATIONAL

Reklama:

Restauracja National na Brooklynie tojedna z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych restauracji przez Polonię. W czym tkwi sekret i magia restauracji? Oczywiście potrawy, które smakują wszystkim, ale największym zaskoczeniem jest tak zwane Show Time. To 30 minutowy program przygotowany przez artystów restauracji National. Obecnie na scenie występuje dziesięciu artystów, w tym 4 tancerzy i 6 wokalistów. Na scenie można usłyszeć nie tylko wokalistów śpiewających na żywo, ale także muzyków grających na żywo. Ponadto tancerze wykorzystując swoje akrobatyczne zdolności i znajomość różnych technik tanecznych czarują swoimi występami.

Show jest przygotowane na bardzo wysokim poziomie, dlatego dla artystów sprowadzane są specjalne kostiumy, które pomagają odzwierciedlić kulture danego kraju, o ktorym jest występ.

Choreografem wiekszości układów tanecznych jest Maija Rutkovska. Pochodzi z Litwy i jako tancerka ma na koncie wiele osiągnięć. Maija ukończyła  Riga Teacher Training and Educational Management Academy , otrzymując certyfikat BFA. Ukończyła Professional Training Program i Teacher Training Program w Martha Graham School of Contemporary Dance w Nowym Jorku. Obecnie rozwija się jako choreograf i nauczyciel tańca. Uczy między innymi w Bronx Dance Academy. Wielu z jej studentow dostało sie do najlepszych szkół tańca, takich jak: Mark Twain, LaGuardi. Sama pracuję nad stworzeniem własnej grupy tanecznej.

Choreografie przygotowywane dla resturacji National to nie tylko nauka kroków tanecznych, ale wielogodzinne próby na scenie, próby ze światłami, próba kostiumów i oczywiście efekty specjalne. W występach artystycznych biorą także udział wokaliści, więc jest to dla nich ogromne wyzwanie, aby sporostać oczekiwaniom widzów. Z roku na rok program artystyczny  zmienia się ze względu na wyższe wymagania opubliczności. Artyści National nie poddają się i starają się urozmaicić program jak tylko mogą. Ilość klientów, którzy odwiedzają restaurację w każdy weekend świadczy sama o sobie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego video, które pokazuje fragmenty Show Time w restauracji National.

Nie zwlekaj, odwiedź restauracje już w najbliższą sobotę.

Odwiedź ich stronę internetową:

http://www.nationalrestaurantny.com

About The Author

Related posts