Specjalista tłumaczy nowy pakiet pomocy rządowej

Reklama - Advertisement

W piątek, 26 marca, prezydent Donald Trump podpisał ustawę gwarantującą wprowadzenie w życie trzeciego filaru pomocy rządowej. Wartość pomocy zagwarantowanej przez ustawę szacuje się na 2 biliony dolarów. Plan zakłada wysyłkę czeków do osób indywidualnych w USA, rozszerzenie korzyści wynikających z ubezpieczenia dla bezrobotnych, a także pomoc dla biznesów. 

Na antenie Radio RAMPA o tym co ustawa ta oznacza dla mieszkańców USA mówił Henry Rinder, CPA – dyplomowany księgowy firmy Smolin Lupin Advisory Tax Accounting z licencją na Nowy Jork i New Jersey. Ma ponad 30 lat doświadczenia w księgowości. Specjalizuje się w rachunkowości biznesowej, prawnej a także w dziedzinie przemysłu budowlanego, dystrybucyjnego i przetwórczego.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here